Informace

WHOCON je největší festival seriálu Doctor Who v česko-slovenském prostoru a jeho historie sahá až do roku 2013. Nabízí poutavé přednášky, zajímavé hosty, záludné soutěže a kvízy a další.

V posledních letech rozšířil v rámci svých podlinií působení na další fenomény jako třeba sci-fi obecně, či české a světové kulty.

V této sekci a jejích podsekcích najdete základní informace o našem festivalu. Pokud však odpověď na svou otázku nenajdete, nezoufejte a napište nám.

Datum a místo

Datum: 18.–20. 10. 2019

Místo: Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 14

Provozní doba akce

V pátek bude budova otevřena od 17 hodin. Upozorňujeme však, že není nutné být na akci přesně v pět, naopak, v této době bývají na recepci největší fronty. Program začíná v 18 hodin.

Konec akce je naplánován na neděli ve 13 hodin. Prosíme, abyste do té doby vyklidili prostory, jinak riskujete, že nám budete pomáhat s úklidem.

Každý večer recepce zavírá úderem půlnoci (ven se dostat dá, dovnitř už ne), ráno opět otevírá v 8 hodin. Pokud budete potřebovat v mezičase otevřít, domluvte se prosím s organizátory.

Vstupenky a recepce

Vstupenky jsou virtuální. Budou čekat pod vaším jménem na recepci.

Co se recepce týče, polovinou úspěchu je výběr správné fronty. Řiďte se prosím podle cedulí a pokynů organizátorů na místě. Dále nezapomeňte mít s sebou nějaký průkaz s fotkou (občanský průkaz, cestovní pas, šalinkarta, ISIC, ...).

 

Přezůvky

Přezůvky jsou důležitou součástí akce. V prostorách akce není dovoleno chodit v botách na ven, proto prosíme, abyste si přinesli vlastní přezůvky.

Nechcete přece chodit celý víkend v ponožkách.

Mladší 15 let

Všichni návštěvníci mladší 15 let musí mít vyplněný speciální formulář, aby byli vpuštěni na akci. 

Pravidla

Nezapomeňte si přečíst pravidla.

Ale hlavně, chovejme se jako lidi. :)